Stavbyvedoucí hliníkových výplní a fasád

Pro středisko hliníkových konstrukcí, hledáme vhodného uchazeče na pozici: stavbyvedoucí hliníkových výplní a fasád.

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru
- praxe ve stavebnictví v oboru AL výhodou
- vhodné i pro absolventy
- výhodou osvědčení o autorizaci v oboru
- ŘP sk. B
- práce na stavbách v rámci celé ČR
- výborná znalost MS Office
- samostatnost, spolehlivost
- časová flexibilita

Náplň práce:
- zabezpečování realizace staveb v souladu s projektovou dokumentací
- dodržování harmonogramu stavby
- přejímka staveniště, kontrola kalkulace stavby
- zabezpečování vstupní kontroly materiálu
- výstupní kontrola subdodavatelských dodávek
- příprava podkladů pro fakturaci
- zajišťování podkladů pro přejímací řízení vlastních dodávek i subdodavatelů
- vedení přehledu vad a nedodělků a jejich odstranění
Nabízíme:
- perspektivu v zavedené stabilní společnosti
- dovolená navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelná školení
- příspěvek na stravování
- firemní akce
- odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný IHNED

« více